
Bemutatkozás
A nevem Fazekas János , a mobilszámom 0630 4879823 , Yamaha Jog R az eszközöm, gyors, megbízható,profi, angolul is beszél, B.Kat. vezetői engedély, autóvezetési tapasztatalat minden rendelkezésre áll ahhoz hogy elkezdjünk dolgozni. Én budapesti lakos vagyok, szeretek motorozni és a várost is ismerem.
Megrendelő vagy? Gyorsan és kockázatmentesen egy szakemberre lenne szükséged, aki elvégez például egy szakszerű Autókarbantartás megbízást Budapest városában? Itt van, mondjuk János.
Ő egy szakember, aki Budapest és környékén dolgozik és nagy gyakorlata van Autókarbantartás terén. János egyike azoknak, akik jelentkeztek a megbízásodra, ami úgy történt, hogy leírtad mi a teendő, a feladat kartonjában összefoglaltad a munka részleteit, megadtad a szükséges határidőket, helyszíneket, költségkeretet és egyéb szükséges információkat, majd mindezt közzétetted.
Ezután csak hátradőltél és vártad a jelentkezőket. Ekkora futott be János ajánlata! Qjob-os profilján 5 csillagos értékelést láthattál, korábbi megrendelői csak pozitív visszajelzéseket hagytak róla. Ezek alapján meggyőződhettél arról, hogy több ügyfele is elégedett volt az általa nyújtott Autókarbantartás szolgáltatással. Bizakodhatsz, nagy eséllyel Te is elégedett leszel!
Ezután, csak annyi a dolgod, hogy egyeztess a szakemberrel, véglegesítsd a kiválasztását, a munka elvégzése után ellenőrizd azt, rendezzétek az anyagiakat, és végül Te is hagyj egy visszajelzést a szakember profilján. Egyszerű, ugye? Így működik a Qjob.hu – a szakemberkereső.
Értékelés
Hasonló szakemberek
Kedves Érdeklődő!Épületgépész technikusként vállalok épület szervizelést, legyen az fűtés vagy vízszerelés, lakatos munka, festés, vagy kertgondozás, kisebb kőműves munka. Mindig a lehető legjobb minőségű anyagok használatára törekszem, feladataimat lelkiismeretesen végzem el.Várom megkeresését! Köszönöm, Forgács Viktor